Baza

Baza

Nie udostępniamy bazy do celów marketingowych lecz wykorzystujemy ją do realizacji prowadzonych przez nas kampanii na zlecenie reklamodawców.

Profil użytkownika bazy

Baza CQN jest budowana od ponad 7 lat i powstaje w wyniku rejestracji użytkowników w naszych serwisach internetowych o tematyce rozrywkowej (konkursy, horoskopy) oraz handlowej (oferty). Profil użytkownika bazy CQN jest przekrojem polskiego internauty, który codziennie jest aktywny na największych polskich serwisach internetowych skąd pozyskiwany jest ruch. W odróżnieniu od licznych podmiotów nie udostępniamy bazy na rynku, a jedynie wykorzystujemy ją do realizacji zlecanych nam kampanii e-mailowych, SMS-owych, telefonicznych oraz internetowych. Jest to jedna z największych baz marketingowych na rynku w Polsce z aktualnymi numerami telefonów komórkowych, adresami e-mailowymi, adresami pocztowymi oraz stosownymi zgodami na przekazywanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

Możliwości targetowania

Każdą kampanię targetujemy precyzyjnie pod kątem demograficznym (wiek, płeć), pod kątem geograficznym (miejscowość, gmina, powiat, województwo, kod pocztowy, ulica), pod kątem dostawcy usług elektronicznych (operator telekomunikacyjny, domena skrzynki pocztowej), a w szczególności pod kątem okazjonalnym (urodziny, imieniny, znak zodiaku), pod kątem kontekstowym (zainteresowanie produktem) oraz pod kątem behawioralnym (reakcja na kampanię).